Rullitajad hiilgasid Läti suurimal rulluisumaratonil

Läinud nädalavahetusel toimus Lätis Marupes üks igati huvitav rulluisuvõistlus, kus selgitati ühtlasi ka Läti meistrid rulluisutamises. Eestit esindasid Marupes Albe Team/Bont, A&T sport Team, Rullibuss Team, Reactive Rollers Team, Uusmaa ja ka Rakvere Bont Rulluisuklubi. Ilm oli ilus, kuigi ilmaennustus lubas vihma, jäi ilm võistluseks kuivaks. Rada oli väga mitmekülgne – sirged lõigud, kurvid, vaheldumisi konarlik ja auklik asfalt, sileda asfaltkattega tee. Rada oli väga tehniline, mis andis osalejatele uue ja väärt kogemuse.

Rakvere Bont Rulluisuklubist oli kohal 10 võistlejat, kellest 7 lõpetasid poodiumi kohtadel.

Maratoni distantsi 42,2 km läbis Gerli Eltermaa ajaga 1:37:03 7 koht.

Poolmaratoni distantsi 21,2km läbisid:

Randar Ivanov ajaga 0:40:16. Üldarvestus 1 koht kui ka oma vanuseklassi 1 koht.

Argen Int ajaga 0:40:27. Üldarvestuse 9 koht, oma vanuse klassi 3 koht.

Alar Ivanov ajaga 0:45:10. Üldarvestuse 19 koht, oma vanuse klassi 1 koht.

Veronica Ivanov ajaga 0:45:11. Üldarvestuse 20 koht, oma vanuse klassi 2 koht.

Mariin Sarap ajaga 0:46:52. Üldarvestuse 25 koht, oma vanuse klassi 2 koht.

Markus Sarap ajaga 0:47:46. Üldarvestuse 28 koht, oma vanuse klassi 9 koht.

Liivika Ivanov ajaga 0:53:56. Üldarvestuse 39 koht, oma vanuse klassi 1 koht.

Piret Saare ajaga 0:53:57. Üldarvestuse 41 koht, oma vanuse klassi 2 koht.

Reet Kruusmann ajaga 0:57:56. Üldasrvestuse 54 koht, oma vanuse klassi 4 koht.

Meeskonna arvestuses jäi Rakvere Bont team väga napilt alla teise kohale tulnud Läti meeskonnale ja saavutas igati tubli kolmanda koha. Rakvere Bont Rulluisuklubi rullitajad naaseksid koju karikate, lillede ja muude auhindadega.

Järgmine nädalavahetus on ees ootamas juba uus rulluisuvõistlus Lätis, Jurmalas.