LASTE trenn

LASTE TREENINGUD:

Trennidest võtavad osa lapsed vanuses  5-13 aastat.
Treeningud toimuvad talvel (alates oktoobrist) Rakvere Spordikeskuses nii rulluisukudel kui ka tossudes. Suvel rulluisutatakse õues kergliiklusteel.

Treeningute sisu kirjeldus:
Treeningutel õpetame lastele tasakaalu, koordinatsiooni ja sõidutehnikat läbi mängulise tegevuse. Lapsed õpivad läbi erinevate harjutuste rulluiskudel ladusamalt edasi liikuma, pidurdama, pöörama ja manööverdama. Õpetame ka õiget sõidutehnikat ja teeme tossudes vastavaid imitatsiooni harjutusi, mis aitavad rulluisutamise tehnikat paremini omandada. Kindlasti õpetame lastele kui tähtis on turvalisus ( kaitsmed, ohutu liikumine ja arvestamine teiste kaassõitjatega).
Läbi rulluisutreeningu omandavad lapsed oskuse  rulluisutada, arvestada teiste liiklejatega, koostööoskuse ning tervema ja tugevama füüsise.

SUVEL toimuvad treeningud kergliiklusteel.

***

Trenni tuleb võtta KAASA nii tossud kui ka rulluisud. Kiiver on kohustuslik!
Lastel soovitame alati kindlasti kasutada ka küünarnuki-, põlve- ja randmekaitsmeid. Nii on kukkumised pehmemad. Lisaks võiks trennis olla kaasas ka janu kustutamiseks vesi.

Laste trenni kuumaks on 25 eurot.

LISAINFO telefonil +372 5649 0181  või e-posti aadressil info@rulluisuklubi.eu 

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key