Meist

MISSIOON

KES ME OLEME?

Me oleme MITTETULUNDUSÜHING ning tegutseme Rakveres aastast 2012. Rulluisuklubil on kaks asutajaliiget, kolm juhatuse liiget ning palgalisi töötajaid klubil pole, vaid kõik löövad klubi tegemistes kaasa vabatahtlikkuse alusel.

Meie rulluisuklubi LIIKMETE hulka kuuluvad motiveeritud ja hakkajad inimesed, kelle jaoks on just rulluisutamine südame lähedane ja mõnus tegevus. Osad meist teevad seda pigem lõbu pärast, kuid suurem osa meist on väga tublid võistlussportlased. Samuti osaleb meie klubitegevustes palju PÜSIVABATAHTLIKKE.

MILLEGA ME TEGELEME?

Oleme loodud selleks, et pakkuda inimestele võimalust veeta oma vaba aega rulluisutades.
Treeningud toimuvad aastaringselt – talvel spordisaalis ning jääuiskudega jää peal, suvel kergliiklusteedel ning terviseradadel. KIIRRULLUISUTAMINE kui spordiala on tõusev trend ning muutub iga aastaga järjest populaarsemaks.
Meie klubi liikmed osalevad aktiivselt erinevatel Eestis ja ka välismaal toimuvatel võistlustel juba aastast 2011.

MEIE JUHENDAJAKS on olnud KERT KESKPAIK ­‐  mitmekordne Eesti meister rulluisutamises ja jää kiiruisutamises, kui ka MAKSIM VISOTSKY – Venemaa meister rulluisutamises.

KES ON MEIE SIHTHTGRUPIKS?

Rakvere Bont Rulluisuklubisse on oodatud inimesed IGAS VANUSES – kui lapsed tahavad end juba varakult proovile panna, siis miks mitte, ning samuti pole kunagi liiga hilja alustada hilisemas eas oma tervise edendamisega. Sest mis oleks veel toredam, kui kuuluda meeldivasse seltskonda, kellega saab veeta vabaaega rulluiskudel. Klubi tegemistesse on oodatud osa võtma nii HARRASTAJAD kui ka VÕISTLUSSPORTLASED.

SAAVUTUSED:

Meie liikmete seast tõstaks esile andeka noore sõitja Randar Ivanovi. Tema on rulluisutamises poolmaratoni (20km) Eesti meister ning samuti omab enda vanuseklassis võistlustel saavutanud kohti esikolmikus ( ka välismaal).

* Koostöö Eesti tipp(rull)uisutajatega – Albe Team
* 2013. aasta suvel viisime läbi projekti “Rulluisutamise sõidu/ohutuskoolitused kergliiklusteedel”, mis õpetas inimestele kuidas rulluiskudel ohutumalt ja oskuslikumalt liigeda.
*  Eesti Meistrivõistlustelt võidetud mitmeid medaleid.
* Kiiruisutamises saavutatud poodiumi kohti.
* Koostöö järgmiste oranisatsioonidega: Vinni vald, Politsei- ja Piirivalveameti Ida Prefektuur, Rakvere Reaalgümnaasium, Rakvere Spordikeskus, Põhja Mööbel, Viru ReklaamiAgentuur, Rattabaas, Agurtrykk, Jäneda Turism, Rakvere Linnavalitsus, Põhjakeskus, Aqva Hotel & Spa, Lääne-Virumaa Spordiliit jne.
* 2015. aastal ehitas klubi liige Neeme Nõlvak rulluisuklubi ideele toetudes valmis Baltimaade esimese multifunktsionaalse rulluisulindi

VISIOON

MEIE EESMÄRGID JA SIHT:

✗ tutvustada ja tuua inimesteni kiirrulluisutamist kui spordiala, mida saab harrastada aastaringselt, seda populariseerides

✗ oma tegevustesse haarata rohkem noori, anda neile uut moodi lahendus vaba aja veetmiseks

✗ mitmekesistada seniseid sportimisvõimalusi Lääne-Virumaal

✗ treenida ja arendada inimeste füüsist tugevamaks, juhtida tähelepanu tervislikele eluviiidele

✗ saada sobivad treeningu tingimused läbi aasta (suureks unistuseks on ehitada Eestisse esimene spetsiaalne rulluisutamise sisetrekk)

✗ viia läbi koolitusi läbi professionaali käe, mis ei õpeta ainuüksi tehnikat , vaid ka liikluses ohutust

✗ korraldada rulluisuvõistlusi ja -üritusi

✗ harrastada ka jääl kiiruisutamist

✗ osa võtta välisriikides toimuvates rulluisutamise laagritest

✗ osaleda aktiivselt kõikidel võimalikel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal (nt Uus Maa Rullituuri 4 etappi, Tartu Rulluisumaraton, Türi rull, Paide rull, Jurmala Spice rulluisumaraton, Berliini maraton jt)

✗ saavutada paremaid tulemusi võistlustel ja võtta uusi kõrgemaid sihte

“Väikeste sammudega suurte eesmärkide poole — tähendab palju võita ja vähe kaotada” J.G.Seume 

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key