LASTELE

Rulluisukoolitused LASTELE:
KOOLITUSTE INFO: Tel: 56490181  ja e-post: reet@rulluisuklubi.eu – Reet Kruusmann

KAASA: Rulluisu varustus ja tossud. Kiiver on kohustuslik! Lastel on rangelt soovituslik kanda põlve-, küünarnuki- ja randmekaitsmeid!
Koolituse sisu:
Eesmärgiks on lastele õpetada tasakaalu, õiget asendit ja sõiduohutust läbi mängulise tegevuse. Lapsed õpivad läbi erinevate mänguliste harjutuste rulluiskudel ladusamalt edasi liikuma, pidurdama, pöörama ja manööverdama.  Õpetame lastele kui tähtis on turvalisus ( kaitsmed, ohutu liikumine ja arvestamine teiste kaassõitjatega) ning samal ajal jagame juhiseid, kuidas nö targalt rulluisutada ja laseme neil sellest rõõmu tunda.

SOOVITUS: Oluline on see, et kui laps koolitusele tuleb, peab ta suutma iseseisvalt rulluisukudel püsti seista ja natuke ka liikuda. Selleks soovitame meie kodus lasta lapsel esialgu näiteks muru peal rulluisud jalas mängimas käia või toas vaiba peal nendega kõndida. See on kasulik selleks, et laps harjuks rulluiskudega ja aitaks leida esialgset tasakaalu, samuti on ka kukkumine sel juhul pehmem ega ehmata last ära.

 NB! Ootame lapsi oma klubiga ühinema (alates 5. elusaastast).

 

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key