Juhatus esindas klubi rulluisumaratonil


Möödunud laupäeval toimus Saksamaa suurim rulluisu- ja jooksumaraton, kus hoidis meie maakonna lippu kõrgel rulluisuklubi Rakvere Bont juhatus.

Ivari Kruusmannile ja Piret Kruusimaale oli see esimene kord sõita Berliinis täispikka maratoni.
Esimese stardi puhul Berliinis on oluline nautida rada ja turvaliselt finišisse jõuda. Kruusimaa aeg oli 1:32.24 ja ta saavutas sellega oma vanusegrupis tubli 31. koha.
Kruusmanni eesmärk oli koos kaaslasega rada nautida. Ajaks tuli 1:43.23 ning oma vanusegrupis kaasnes sellega 354. koht.
Närv oli sees mõlemal, sest Berliini rada on võrreldes Eesti omadega mitu korda keerulisem ja tähelepanu nõudvam – ootamatud pöörded, trammirööpad, kaevuluugid ja kivisillutisega lõigud.
“Ühtegi joogipunkti ega ka vaatamisväärsust rajal ei näinud, ometi olevat neid küllaga olnud, kogu aeg tuli jälgida rada ja teisi võistlejaid,” rääkis Piret Kruusimaa.
Oma parima aja maratonis sõitis välja Reet Kruusmann (1:43.24), tasuks oma vanusegrupi 89. koht. Hoolimata varasemast vigastusest ja pikast treeningupausist sõitis Alar Ivanov välja aja 1:28.51, saavutades sellega oma vanusegrupis 182. koha.
Berliini võistlusega tõmbasid Rakvere rulluisutajad sellele maratonihooajale joone alla. Oktoobrist kolivad nad taas saali, et kevadeks valmistuma hakata. Treeningutele on oodatud kõik huvilised, nii suured kui ka väikesed rulluisusõbrad. Täpsem info saadaval aadressil rulluisuklubi.eu.