Hooaja 2013 lõpp


Tervitus!

Meie rulliklubi tähistas detsembri kuus hooaja lõppu ning sai põhiliikmetega peetud ka väike jõulupidu – kaks ühes. Sai tänatud parimad noored rulluisutajad ja suuremad toetajad, ning mängitud mõned toredad seltskonnamängud.

Jagame teiega lõbusat videot meie põhiliikmetest, mille panid kokku meie tublid noored eesotsas Randariga.
Kokkuvõttlik lõbus VIDEO . Autor Randar Ivanov
Väike videoklipp ka laste trennist – Lapsed rullitrennis

Siinkohal ka väike kokkuvõte ja tänuavaldus toetajatele:

Alustasime Rakvere Bont Rulluisuklubi tegevusega 2012. aasta augustis, kus meid oli kokku 9 liiget. Praegu, kui oleme veel alles nö beebikingades ja oleme tegutsenud ühe aasta ja natuke peale, on meil klubis liikmeid üle 40. Kõige noorem liige on 4. aastane, vanim 62. aastane. Ning positiivne on see, et lapsi tuleb jätkuvalt juurde – noored viivad edasi.
Käesoleva aasta suvel võitsime Eesti Meistrivõistlustelt kokku 7 medalit ja auhindu toodi koju nii EMT Rullituurilt, Ida-Virumaa võistlustelt kui ka Jurmalast.
Suvel viisime edukalt läbi rulluisutamise sõidu/ohutuskoolituste projekti, mida rahastas regionaalministri valitsemisala kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ning toetas Politsei- ja Piirivalveameti Ida prefektuur.

Täname Viru ReklaamiAgentuuri ja PõhjaMööblit, kes on alati olnud olemas ja toeks! Tänusõnad saadame teele ka Vinni vallale, kes on loonud suveks meile suurepärased treeningtingimused kergliiklusteede näol! Täname Rakvere Spordikeskust ja Rakvere Reaalgümnaasiumit, et meil on olemas koht, kus sõita rulluisku talvel! Täname Kert Keskpaika, kes on alati olnud motiveerivaks jõuks ning meid arendanud! Kiidusõnad kõigile lapsevanematele ja lähedastele, kes alati meile raja ääres või trennisaalis kaasa elavad!

Ja mis kõige tähtsam… Tänan südamest kõiki neid, kes meie trennidest osa võtavad – liikmed ja püsivabatahtlikud – kui poleks teid, poleks ka meid! Ning on siiralt hea meel, et meil on välja kujunenud väga eriline, kokkuhoidev ja lahe seltskond. Aitäh, et olemas olete!

Palju on aastaga saavutatud ja uued eesmärgid ootavad juba ees…