SKILL

Tulge uudistama Eesti esimest multifunktsionaalset rulluisulinti!

IMG_1377
12. veebruaril kell 16.00 tutvustab Rakvere Bont Rulluisuklubi Rakvere Spordikeskuses Eestis ainulaadset treeningvahendit, mida saavad kasutada erinevate spordialade esindajad. Anname ülevaate masina otstarbest ja näitame erinevaid kasutusvõimalusi.

Rulluisulint “Skill” võimaldab harrastada sporti ka siis, kui õues ilm seda ei soosi ning on suureks abiks tehnika treenimisel ja kehatöö mõõtmisel. Masinal saavad treenida nii jooksjad (grupitreeninguna), rulluisutajad, rullsuusatajad, ratastoolisportlased kui ka rattasõitjad.
Rulluisulint on kolm meetrit lai ja võimaldab siseruumis treenida kuni 60 km/h.

Masin on ehitatud Rakvere Bont Rulluisuklubi liikmete initsiatiivil ja omavahenditest. Eriline tänu kuulub rulluisuklubi liikme Neeme Nõlvakule, kes oma kompetentsist ja entusiasmist masina ise kokku ehitas. Koostöös Rakvere linna ja Rakvere Spordikeskusega leiti masinale sobiv ruum.

TESTPERIOODI TREENINGUD:
Alates 16. veebruarist kuulutame masina testperioodiks avatuks. Rulluisulindile on oodatud erinevate spordialade esindajat seadet proovima, et ammutada sealt tagasisidet ja vajadusel masinat täiendada. Täpsem treeningute graafik avaldatakse peale avaürituse toimumist.