LV lahtiste rulluisutamise MV kokkuvõte


Eile 30. mail said peetud teist korda Lääne-Virumaa lahtised rulluisutamise meistrivõistlused.

Täname kõiki osalejaid, kes võtsid osa Lääne-Virumaa lahtistelt rulluisutamise meistrivõistlustelt! Te olite kõik väga tublid ja meil oli suur rõõm teid kõiki näha! Loodame, et järgmisel aastal kohtume jälle!

Kindlasti ei oleks me saanud seda üritust korraldada ilma abilisteta. AITÄH meie vabatahtlikest ja headest inimestest koosnevale meeskonnale, kes tulid ja käed külge panid ning aitasid võistluse võimalikuks teha! Ning TÄNAME Vahur Leemetsa meeskonda ja meie tublisid startereid ladusa ajavõtu eest!

Ning mida me teeksime ilma toetajateta… Kõik inimesed vajavad tunnustust ja parimad ka premeerimist.
TÄNAME TOETAJAID:
Lääne-Viru Spordiliit, Imagoline OÜ, Aqva Hotel & Spa, Berliini Trahter, Kaitseliit, Politsei- ja Piirivalveameti Ida prefektuur, Sportland Eesti AS, Bont.ee, Rakvere Põhjakeskus, Rakvere lihakombinaat, PõhjaMööbel OÜ, KPG Kaubandus OÜ, Raviltos OÜ, Selver AS, Viru Reklaamiagentuur, AS Viru Õlu, Metivan OÜ, Scandagra Eesti AS, Tarvas Invest OÜ, Puhurveod.ee, AS Kaupmees & Ko, Mileedi Lilleäri ja Heliksiine Lilleäri.

AITÄH meie spordikomisjoni esimees Aleksandr Holstile, kes oli meile ürituse korraldamisel toeks ja aitas ka parimatele auhindu kätte jagada!

See tore võistlus poleks olnud võimalik ilma teieta! Täname! 🙂

Võistluse tulemusi saab vaadata siit – TULEMUSED

VAATA pildigaleriid siit