Ivanovid olid Jurmalas edukad!


Pühapäeval toimus Lätis Jurmalas Spice Inline rulluisumaraton. Sel aastal, võrreldes eelmisega, oli osavõtjaid maratoni 42 km distantsil vähem, kõigest 78 lõpetajat. Mehed ja naised startisid koos. See eest 14 km sõidus oli osavõtjaid peaaegu 300. Ilm oli soe ja linna vahel oli tore sõita. Asfalt oli suhteliselt kehv ja krõbe, vahepeal raputas ikka päris tublisti. Leidus ka mõni siledam lõik, kuid enamus osa rajast oli ikka lapitud või hoopis auklik ning väga krobeline.

Võistlusele oli kokku tulnud inimesi Eestist, Lätist, Ukrainast, Valgevenest, Inglismaalt, Soomest, Hollandist ja Poolast.
14 km distantsil oli edukas meie Randar Ivanov, kes sai üldarvestuses 3nda koha ja vanuseklassis esimese koha ajaga 0:27:17. Esikohad läksid lätlastele.  Samuti noppisid teised Ivanovide pereliikmed auhindu – Liivika Ivanov sai N35 vanuseklassis 1. koha ajaga 0:34:55 ning Alar Ivanov M40 vanuseklassis 2. koha ajaga 0:29:23. Pere noorim poeg  Sander Ivanov sai oma vanuseklassis 12.koha, kes edestas oma ema 4 sekundiga. Seega kiitused perekond Ivanovidele, kes läksid koju karikate, lillede ja muude heade auhindadega!

perekond Ivanovid

Maratonis võtsid esikohad meeste arvestuses Eesti Uus Maa Team’st Alfredo Moreno ja Kaur Meressaar ning 3. koht jäi Eesti Albe Team/Arco Transport liikmele Marten Liivile. Naiste arvestuses jäi esikoht läti naisele Laima Kaufinale, 2. koht läks Ukrainasse Anna Muzykale ning 3. koha sai eestlanna Enel Kõrva.
Maratoni distantsi sõitis ainsana meie klubist läbi Reelika Nurmsaar, kes sai üldkokkuvõttes 50. koha ning naistest oli 9. ajaga 1:30:07.

Võistluste tulemusi saab vaadata siit.