Bonti rulluisutajad noppisid hulga medaleid.

Virumaa Teataja: Bonti rulluisutajad noppisid hulga medaleid.
Rullituuri teise etapi raames Pärnus toimunud Eesti meistrivõistlustel rulluisutamises saatis nii poolmaratoni kui ka maratonidistantsil edu Rakvere rulluisuklubi Bont sportlasi.
42 km pikal maratonil saavutas meestest Poola ja Läti konkurentide järel Eesti meistrikulla üldarvestuses kolmandana lõpujoone ületanud pealinlane Kaspar Kaljuvee (1:03.51). Naistest teenis võidu Enel Kõrva (1:17.18). Parima Rakvere Bonti sõitjana finišeeris Gerli Eltermaa (1:27.36) naistest üldarvestuse 11. kohal. Tiitlivõistlustel andis see talle kuuenda positsiooni. N50 klassi kulla võitnud Bonti liige Piret Kruusimaa lõpetas 1:29.08-ga naiste üldarvestuses 15. kohal.
21-kilomeetrisel poolmaratoni rajal rühkis stardist finišini juhtgrupis koos Soome, Valgevene ja Läti noormeestega M19 klassis võistlev rakverlane Argen Int, kes sai ülitihedas finišiheitluses viienda koha ajaga 34.50. Eesti meistrivõistluste arvestuses riputati Indile kaela kuldmedal.
Sama vanade neidude seas kuulus Veronica Ivanovile ajaga 38.36 kolmas koht. Tihedast lõpuheitlusest annab tunnistust fakt, et Rakvere Bonti rulluisuneiu kaotus võitjaks tulnud Kristiine Kalevile Tallinnast oli vaid üks sekund.
Bonti noored näitasid korralikku sõitu ka nooremates vanuseklassides. M14 poiste hulgas pakkus lõunanaabritele Lätist korralikku konkurentsi Karl-Martin Laasberg Kadrinast, tulles parima eestlasena oma vanusearvestuses ajaga 38.38 teiseks.
N14 neidudest võitsid kõik Eesti meistrivõistluste medalid Bonti noored: esikoha sai Birgit Toming (44.21), teise Nele-Liis Võhma (46.34) ja kolmanda Alexandra Laanemägi (47.54).